Dušid

Näitan 1–12 tulemust 101-st


Värskendav kaasaegsus ja võrratu disain

Nagu sageli selgub, tunnevad inimesed kõige enam rõõmu vannitoa renoveerimise puhul just selle sisustamisest.

Tet-ko salongi tootevalik pakub arvukalt ideid, et sobitada kaasaegsesse vannituppa dušikomplekte ja segisteid, mis annavad ruumi kirgastavale värskusele praktilise väljundi.

Modernne vannitoa kujundus on muutumas üha olulisemaks. Seda iseloomustavad selged piirjooned, ruumi avarus, suurepärane funktsionaalsus ning üksteisega kokku sobivad detailid. Kaunist minimalismi täiendavad lihtsad ja neutraalsed toonid.

Kvaliteet ja huvitavad disainilahendused ei lähe iial moest ning hästi valitud sanitaartehnika võib olulist rolli mängida isegi kinnisvara hinnas.

Elegantsed ja mugavalt kasutatavad dušikomplektid

Meie e-poe valikus olevad dušikomplektid on tänapäevaste vannitubade lahutamatuks osaks. Pakutavatele komplektidele on iseloomulik kaunis disain, kõrgetasemeline viimistlus ja kvaliteet.

Visuaalne kergus ja kasutamise funktsionaalsus on modernse vannitoa ülesehituses tähtsal kohal.

Näiteks mõjuvad sisseehitatud dušikomplektid minimalistlikult ja kergelt, kuid samal ajal ka ülimalt stiilselt.

Mõistagi on samavõrd oluline ka kasutusmugavus ja lihtsus, mis hoiab aega kokku ja mõjub igapäevaelus meeldivalt.

Seinasisesed dušikomplektid ja termostaatsegistid

Üha populaarsemad on seinasisesed dušikomplektid, millel puudub reguleeritav dušilift ning mis kasutavad moodsaid lahendusi.

Traditsiooniliste kangsegistite kõrval on võimalik valida ka näiteks Grohe SmartControl, mille puhul saate veejooksu ja temperatuuri reguleerida vaid nuppe kasutades. Sellel dušikomplektil on turvalisuse tagamiseks mugav ohutuslukk 38 kraadise vee juures.

Segistite valik on lai, seega ei pea sugugi valima vaid käepidemega ning tavapärase välimusega mudeli.

Saadaval on näiteks termostaatilised segistid, mis lubavad kasutada kindla temperatuuriga vett, mida ei mõjuta isegi temperatuurikõikumine boileris. Luksuslikult mõjub näiteks must termostaatsegisti DAMIXA Silhouet.

Tet-Ko valikust leiate erinevate stiilide ja kasutusvõimalustega tooteid, milles tunda ära enda soove ja ettekujutusi ideaalsest vannitoalahendusest.

E-pood ning tootekataloog on teile valiku tegemisel abiks.

Lisage meeldivad tooted soovide nimekirja

E-poe kõrval on osa meie tooteid väljas tootekataloogis.

Leidsite sealt mõned huvitavad tooted? Lisage need tootekataloogis soovide nimekirja ja saatke ühe lihtsa klikiga meie poole teele.

Uurime toodete saadavust, tarneaegu ja võtame teiega ühendust!

Meie mitmekesise valikuga esinduspoe leiate Tartust.