WC-potid

Näitan 1–12 tulemust 29-st


WC-pott kui trendikas, mugav ja uuenduslik disainielement

Uuenduslikkus ja luksuslik disain võivad muuta unikaalseks ka sellise igapäevase ruumi nagu WC. Jah, isegi tualetipoti puhul annavad kvaliteet ja erinevad olulised detailid igapäevaelu mugavusele palju juurde ning loovad silmailu.

Erinevalt soodsast masstoodanguna loodud WC-potist, mille saate kaasa haarata ükskõik millisest ehituspoest, on kvaliteetne tualetipott valmistatud just selleks, et luua parim kasutusmugavus, vastupidavus ja kaasaegne disain.

Seinapealsed wc-potid – nutikas ja nägus ruumikujundus

Seinapealsetel tualetipottidel on tavapärase põrandale paigaldatava poti ees nii mõnedki eelised.

  • Kaunim ja trendikam ruumikujundus – kuna veepaak jääb seina taha peitu, siis näeb tualettruum visuaalselt kenam välja ja näiteks seintele paigaldatud kaunid plaadid on paremini nähtaval.
  • Ruumi puhtana hoidmine on tunduvalt hõlpsam – hea juurdepääs põrandale (ka WC-poti alla) muudab selle puhastamise lihtsamaks ja kiiremaks.
  • Vaiksem kasutus – kuna loputussüsteem ja veepaak on seina taga, siis on paagi täitumise heli vähem kuulda.

Pesufunktsiooniga tualetipott loob ülima mugavuse ja efektiivsuse

Tualettruumi ja vannitoa kujundamisel on inimeste jaoks väga oluliseks muutunud toodete disain, mugavust pakkuvad omadused ning tehnilised detailid. Luksusliku disainiga ja pesemisfunktsioone pakkuvaid tualetipotid on muutumas aina populaarsemaks.

Näiteks seinale paigaldataval Duravit Starck F Lite tualetipotil on pesufunktsiooniga prill-laud, mis tähendab, et see peseb ja kuivatab sooja õhuga. Prill-laual on soojendus. Pesemisvõimalusega tualetipott võimaldab nautida põhjalikku puhtust, heaolu ja hügieenilisust.

Kuidas valida parim WC-pott?

Valikul sõltub palju isiklikest eelistustest ja sisekujundussoovidest.

Kui planeerite sisustada uut tualettruumi, siis tasub läbi mõelda, kas eelistaksite pigem klassikalisi ja lihtsamaid lahendusi, või soovite leida midagi tõeliselt erilist?

Oleme valmis teid aitama ka erisoovide korral, et leiaksite just selle, mida soovite.

Lisage huvipakkuv toode soovide nimekirja

Tet-ko e-poes on nähtaval väike valik meie toodetest – laiema ülevaate saate tootekataloogist. Meeldivad tooted saate sealt lisada oma soovinimekirja ja meile saata.

Seejärel võtame teiega ühendust ja ütleme, milline on soovitud toodete saadavus ja võimalik tarneaeg.

Ootame teid rõõmuga ka meie Tartus asuvasse esinduspoodi, kus saate samuti meie toodetest parima ülevaate!