Aksessuaarid

Näitan 1–12 tulemust 91-st


Vannitoa aksessuaarid – ka kõige väiksemad detailid loevad!

Täiuslikkus koosneb väikestest detailidest, mis loovad omavahel kooskõla ja täiendavad teineteist. Kvaliteetsed ja modernse disainiga vannitoaksessuaarid määravad enam kui võiks esmapilgul arvata, kuna üheskoos vannitoamööbli, hoolika värvivaliku ja sanitaartehnikaga luuakse kaunis ning isikupäraselt mõjuv tervik.

Õigesti valitud seebidosaatorid, peeglid, nagid, riiulid, WC-paberihoidjad jne annavad vannitoale täiusliku lihvi ja loovad kompleksselt mõjuva ilu koos seinaplaatide, valamu, vanni ja tualetipotiga. Esmapilgul tavalisest ja argielus tihti kasutatavast vannitoast- ja/või tualettruumist saab nõudlik sisustaja luua justkui kunstiteose.

Miks panustada kvaliteedile?

Pöörates teadlikku tähelepanu detailidele, aksessuaaridele ja tarvikutele (mida on nagunii vaja vannituppa soetada), muudate oma vannitoa isikupäraseks, luksuslikuks, trendikaks – just selliseks nagu ise paremaks peate.

Vannitoa sisustusdetailide valimisel on võimalik minna lihtsamat teed, valides soodsad masstoodanguna valminud tooted, või minna kindla peale välja ja panustada kvaliteetsete, vastupidavate ja eksklusiivse disainiga toodetele.

Tet-Ko sisustussalongis saate valida üksnes selliste kaubamärkide vahel, mille tootjad on tuntud nii kvaliteedi kui ka luksusliku disaini poolest. Näiteks saab meilt soetada Hansgrohe, Haceka, Duravit’ tooteid.

Isegi väikesed (kuid samas väga vajalikud) tarvikud nagu nagi ja WC-hari võivad olla dekoratiivsed ja lisada vannitoale isikupära ning stiili.

Vastupidavus, praktilisus ja stiil üheskoos

Vannitoas asuvaid tarvikuid kasutatakse sageli ja seega võiksid need vastata ootustele ning olla töökindlad. Kvaliteetsed aksessuaarid on kahtlemata vastupidavad ja samal ajal ka nägusad. Milline disain, värv ja materjal iga toote puhul valida, sõltub valija eelistusest ja sellest, milline on kooskõla kogu ruumi interjööriga.

  • Millised on teie eelistused?
  • Millised materjalid, värvid ja disain teile meeldivad?
  • Kas sooviksite vannituppa luksuslikku või klassikalist ilmet?

Kui jääte valiku tegemisega hätta ja soovite tooteid ise näha ja oma käega katsuda, siis pöörduge meie esinduskaupluse poole, mis asub Tartus.

Lisage meeldivad vannitoa aksessuaarid soovide nimekirja

Lisaks e-poele on meil ka laia valikuga tootekataloog ja mugav soovide nimekiri. Tootekataloogis on palju aksessuaare, mida e-poes müügil ei ole.

Kui lisate soovide nimekirja meie kataloogist huvipakkuvad vannitoatarvikud, siis uurime nende kohta täpsemat infot (nt tarneaeg) ja vastame teile esimesel võimalusel.