Köögisegistid

Näitan 1–12 tulemust 48-st


Köögisegistid võivad ühtaegu nii luksusliku disainiga kui ka väga töökindlad

Kööki peetakse kodu südameks, sest veedame seal tihti üsna palju aega. Valmistame maitsvaid sööke, talletame mälestusi perega üheskoos veedetud ajast. Köögis peab olema mugav ja hea ning ka ilumeel ei tohiks jääda tähelepanuta.

Just seepärast tasub köögi sisustamisel valida eelkõige sellised tooted ja seadmed, mis on disainilt kaunid ja kasutamisel mugavad. Köögi iga osa võiks olla täpselt selline nagu teile meeldib ja sobib, sealhulgas ka köögisegisti, mis on esmapilgul küll tagasihoidlik element, kuid määrab palju enamat kui võiks arvata.

Kuhu köögisegisti paigaldatakse?

Kõige tavapärasem viis on paigaldada köögisegisti töötasapinnale või valamu enda pinnale. Kasutatakse ka võimalust paigaldada segisti seina külge, kuid seda tuleb ette harvem.

Segistite disain – kõrgus ja materjal

Müügil on palju erinevas stiilis ja erineva kõrgusega segisteid. Millest alustada valimist?

Köögisegistit valides tasub mõelda mitmele olulisele teemale:

  • Kui sügav on valamu? Madalama valamu puhul võiks valida kõrgema segisti, sest seda on sellisel juhul mugavam kasutada. Kui valamu on sügav ja segisti kõrge, siis võib voolav vesi hakata ebameeldivalt pritsima.
  • Kui suured on nõud? Kasutades igapäevastes köögis suuri ja mahukaid nõusid, tasub valida kõrgem segisti, mille abil on hõlpsam pesta näiteks suuremaid potte ning täita veega keedukannu.

Köögisegistite disainivalik on tõeliselt rikkalik, et ka erilisemate lahenduste otsija leiaks kindlasti endale parima valiku.

Milline materjal on teile kõige meelepärasem? Kas roostevaba teras, vask, pronks, messing või midagi muud? Kas eelistate klassikalisema väljanägemisega segistit või ihkate pigem modernsemat disaini?

Kindel on see, et kui te meie e-poest või tootekataloogist meelepärast köögisegistit kohe ei leia, siis võtke meiega siiski ühendust. Pakume ka erilahendusi ja eksklusiivseid tooteid.

Mugavus, millega harjute kohe

Vesi voolama vaid kerge puudutuse abil? Jah, näiteks LA CUCINA ALESSI Sense by Oras köögisegisti vajab vaid hetkelist puudutust, mille peale vallandub voolav vesi kuueks sekundiks. Vajutades veetorule veidi pikemalt (ühe sekundi jooksul), voolab vesi terve minuti.

Küsige selle eksklusiivse segisti kohta lisainfot meie tootekataloogi soovidenimekirja kaudu või Tartus asuvast esinduspoest lisainfot küsides.

Puutetundlikkus oli vaid üks põgus näide mugavast funktsioonist, milleks on kaasaegsed köögisegistid võimelised.

Nutikad omadused, nägus disain ja mugavus loovad teie köögi just selliseks nagu olete alati ihaldanud.

Lisage huvipakkuv köögisegisti soovide nimekirja

E-poes on väljas ainult valitud segistid. Tutvuge ka meie tootekataloogiga. Kas seal on midagi, mis võiks teie kööki sobida? Lisage see soovide nimekirja ja saatke soovitud toodete nimekiri meile.

Seejärel uurime toodete saadavust ja tarneaega, võtame teiega peatselt ühendust.

Meie esinduspood ootab teid Tartus.