Valamusegistid

Näitan 1–12 tulemust 65-st


Perfektselt sobiv valamusegisti – disain ja funktsionaalsus käsikäes

Perfektsus koosneb tillukestest teineteist täiustavatest detailidest. Õigesti valitud valamusegistil on võrratu roll, mis annab sisekujundusele viimase lihvi. See võib täiendada silmapaistva disainiga valamut või luua nägusa koosluse keraamiliste seinaplaatidega. Teinekord võib aga valamusegistil endal olla kunstiline vorm.

Ilus kraanikausi segisti on viimane lihv interjöörile

Võiks arvata, et valamusegisti on pelgalt reguleeritav veekraan. Detail, millel on vaid üks lihtne funktsioon. Tegelikult peab segisti olema äärmiselt töökindel ning võiks samal ajal olla ka oluline disainielement ruumis.

Valamusegisti olulisus tuleb esile siis, kui see on ükskord paigas ja hiljem iga päev kasutuses. Olles esmapilgul üks pisike komponent paljude hulgas, on segistil tegelikkuses täita märksa suurem roll.

Sobiv detail võiks olla kooskõlas kõikide teiste sisustuselementidega, pannes need omavahel harmoneeruma ja luues terviku.

Töökindlus, kasutusmugavus, tehnoloogia

Valamusegistit kasutatakse tihti ja see peab vastama ootustele. Kvaliteetne segisti on töökindel, lekkevaba ja vastupidav. Kas valida kahe kahvaga või ühe kangiga segisti, sõltub suuresti isiklikust eelistusest ja kindlasti ka sobivusest ülejäänud interjööriga.

  • Millised on teie eelistused?
  • Kui kõrge ja mis kujuga peaks olema segisti?
  • Kas segisti pööratavus on oluline?
  • Kas vajalik on väljatõmmatava pikendusega otsik?

Kvaliteet ainult asjatundjatelt

Iga inimene on ainulaadne, iga kodu omapärane ja isiklik. Kvaliteetsed lahendused ei sünni odava masstoodanguna, vaid arvestavad individuaalsust ja isikupära. Hoolikalt valitud detailid on need, milles peitub sisustamise võlu.

Tet-Ko sisustussalongist leiate hulgaliselt brände, mille loojad on oma ala eksperdid olnud juba aastakümneid. Hansgrohe, Talis, Damixa, Oras on nimed, millega seostub kvaliteet ja kogemused. Need tootjad pakuvad erilisi ja eksklusiivseid disaine, millest saate hea ülevaate, kui külastate tootekataloogi.

Miski ei asenda võimalust tooteid oma silmaga näha ja käega katsuda. Kaubaga kohapeal tutvumiseks pöörduge meie Tartus asuva esinduskaupluse poole.

Erilisele ideele eriline lahendus

Mõned ideed on liiga head, et jääda vaid mõteteks. Vahel vajab kodusisustus rätsepatööd, unikaalset lahendust, kus mõeldakse raamidest kaugemale. Olukorra, kus häid valikuid on palju, aga see “õige” on puudu, lahendab personaalne lähenemine.

Võimalus selliste plaanide elluviimisel nõu ja jõuga panustada on meie jaoks enamat kui lihtsalt töö.

Lisage silma jäänud valamusegisti soovide nimekirja

E-poe kõrval on meil eraldiseisev tootekataloog ja soovide nimekiri. Lisades teid huvitavad tooted soovide nimekirja, vastame nende saadavuse osas kiirelt.

Parima ülevaate meie pakutavast saate Tartus asuvas esinduspoes.