Vannitoavalamud

Näitan 1–12 tulemust 47-st


Lai valik kauneid ja stiilseid valamuid

Meilt leiate tänapäevased ja kaunite vormidega vannitoa valamud, mille disain sobib suurepäraselt vastvalminud elamusse ja täiustab iga hoolikalt renoveeritud kodu.

Kauni disaini kõrval on olulisel kohal funktsionaalsus ja kõrge kvaliteet. Valamut peab olema mugav kasutada ning kerge puhtana hoida, kvaliteetsest tootest peab olema kasutusrõõmu aastateks.

Kvaliteetsed vannitoavalamud valmivad Tšehhis, Šveitsis ning ka siinsamas Eestis. Kõrgelt hinnatud Euroopa tootjate kõrval nagu Ravak ja Geberit on valikus ka Balteco – 30-aastase kogemusega Eesti ettevõte.

Tasapinda süvistatav valamu

Kivist tasapinna või valamukapi sisse paigaldatav valamu on praktiline, lihtsasti puhtana hoitav ning sobib suurepäraselt moodsate elamute vannitubadesse. Keraamiline valamu integreeritakse nii, et see jääb tasapinnaga ühele joonele või kerge randina pisut üle selle.

Elegantne ja läbimõeldud disain jätab valamust ja tasapinnast mulje, kui ühtsest tervikust. Süvistatud valamu sobib väga hästi kvartsist ja graniitkivist tasapindadega, tuues esile nende materjalide ilu.

Pinna peale paigaldamiseks mõeldud valamu

Tasapinna peale paigaldatav valamu on teie vannitoas tõeliselt pilkupüüdev ja kaunis disainielement. Olles ülimalt kaasaegne, kätkeb see endas ka traditsioonilisust ja viiteid aegumatule klassikale. Sellises stiilis valamu sobib ühtviisi hästi nii kivist kui puidust tasapindadega.

Pinnale asetatud valamu eeliseks on lihtne paigaldus ja võimalus kasutada maksimaalselt ära valamu enda disaini ning stiili. Õhukeste servadega valamud loovad vannituppa visuaalset kergust, massiivsete joontega valamukausid rõhutavad tugevust ja vastupidavust.

Anname rõõmuga oma panuse, et teie vannitoas oleks kooskõlas iga element. Heitke kindlasti pilk ka tootekataloogile, sest sealt võite leida midagi, mis e-poe valikus silma ei hakanud.

Suurima valiku tooteid ja tootjakatalooge leiate meie Tartus asuvast esindussalongist.

Leidke oma vannitoaga harmoneeruv kujundus

Vannituba pakub lugematuid võimalusi ruum enda käe järgi kujundada. Lai valik valamuid annab mänguruumi, et leida täiuslik disain, mis harmoneeruks perfektselt teiste vannitoa elementidega.

Meie kaubavalikust leiate rohkelt eri stiilis vannitoavalamuid, mille vahel valida. Klassikalised ovaalsed valamud, silmatorkavalt kandilised ning voolujoonelisust esile tõstvad kraanikausid. Valamu kujundus võib olla minimalistlikult õhuke või vastupidi – rõhutatult massiivse joonega.