Pinnapealsed valamud

Näitan 1–12 tulemust 27-st


Vannitoavalamud – ilu ja praktilisuse kooskõla

Vannitoavalamut kasutatakse üldjuhul iga päev mitmeid kordi, seega on oluline mõelda läbi, milline valamu sobiks just teie vannituppa.

Mis oleks praktiline, kvaliteetne ja kaunistaks ruumi modernse disainiga?

Mõnikord määravad kvaliteet, vastupidavus ning läbimõeldud detailid tunduvalt rohkem kui soodsaim hind, mis kahandab võimalust, et eelnimetatud omadused kõik olemas on.

Kvaliteetne ja maitsekas vannitoasisustus peab pakkuma rõõmu aastateks ning looma vannituppa atmosfääri, mis on ühtaegu nii lõõgastav, silmailu pakkuv kui ka praktiline.

Vannitoavalamu kui pilkupüüdev sisustuselement

Valamu saab olla palju rohkemat kui lihtsalt kraanikauss – see on vannitoa „süda“ ja võib määrata kogu ruumi disainisuuna.

Sobivat valamut otsides tuleks läbi mõelda kogu ruumi planeering ja ilme ning vastata küsimustele:

  • Milliseid lahendusi lubab vannitoa ruumikasutus?
  • Milline on minu soovitud valamu välimus ja kuju?

Arvestades kõiki nüansse ja piiranguid, võite avastada, et täpselt teie soovitut leida polegi kuigi lihtne.

Sellisel juhul tasub teada, et olemas on ka eksklusiivsed erilahendused, mida e-poodidest kergesti ei leia. Meie tootekataloogis võib leiduda teile sobivaim.

Tundes, et valiku tegemine on osutunud keeruliseks, siis pöörduge julgelt meie poole. Meie asjatundjad oskavad pakkuda häid lahendusi ka keerukatele olukordadele.

Milline valamu vannituppa sobib just teie eelistustega?

Väga üldiselt võttes jaguneb valamu valik enamasti kahe variandi vahel.

Kas valida elegantselt tööpinna peal paiknev valamu või mööbli sisse süvistatud valamu? Sobivaim variant oleneb mõistagi kasutaja funktsioonieelistustest ja sellest, kui palju on ruumi.

Vähem tähtis ei ole ka meeldiv ning moderne disain.

Pinna peal asuvad valamud on luksuslikud ja mõjuvad justkui kunstiteosena. Lisaks asuvad need enamasti kõrgemal, mis tähendab suuremat mugavust ja vähem kummardamist.

Kas teie vannituppa sobiks ovaalne, kandiline või ümmargune pinnapealne valamu? Balteco elegantse vormiga valamud lubavad valida just teile meelepärase kuju.

Süvistatud valamud võivad samuti olla mitme eri kujuga ja neid saab paigaldada mitut moodi, äärt tööpinnast pisut kõrgemale jättes või seda tööpinnaga täielikult ühtlustades. Integreeritud vannitoavalamud valmistatakse enamasti kapipinnaga samast materjalist.

Lisage vannitoavalamud soovide nimekirja

Meie e-poe kõrval on tootekataloogis suurem tootevalik. Lisage meeldivad tooted tootekataloogist soovinimekirja, kust me seda näeme ja saame teiega esimesel võimalusel ühendust võtta.

Seejärel anname teile infot, kas toode on saadaval ning kui pika tarneajaga peaks arvestama.

Olete oodatud ka meie Tartus asuvasse esinduspoodi, kust saate pakutavate toodete kohta parimat infot.