TECEdrainline

TECEdrainline – uus vabadustunne vannitoakujunduses.

TECEdrainline duširenn vabastab vannitoa häirivatest elementidest nagu nt dušikabiinid ja see teeb võimalikuks kujunda ühetasane põrandapind. Selliselt on võimalik kujundada oma vannitoast tõketeta ja ühtse tasapinnaga suurepärane elupaik.

terenn7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TECEdrainline – nüüd saadaval ka klaaskattega.

  • Uute, klaasist ja harjatud roostevast terasest valmistatud duširenni võredega, eelistab TECE vannituppa kõrgklassi materjale.
  • Ikka raske vaatamata läbipaistvale välimusele: turvaklaas istub eriti tugeval roostevabast terasest aluspinnal.
  • Nagu “plate” plaaditav renn, nii moodustab ka klaasist võre suletud pinna, mille saab süvistada vannitoa põrandasse. Dušivesi voolab lihtsalt ära     läbi kitsa äravooluava renni ümber.
  • TECE klaasist katete valikus on standardsed värvid, piparmündi roheline, must ja valge. Ümarate servadega turvaklaas on püsivalt kinnitatud roostevabast terasest toetusplaadile spetsiaalse liimiga.

 

terenn6

 

 

 

 

 

 

 

teceklaas

 

 

 

 

 

 

 

 

 
TECEdrainline plaaditav – Meie kõige atraktiivse duširenn mis on praktiliselt nähtamatu.

Tänu “plate” plaaditavale rennivõrele, saab duširenni täielikult sobitada paigaldatava põrandakattega.

“Plate” on eriti ideaalne plaaditavatele põrandatele. TECEdrailine tugev konstruktsioon võimaldab eriti kitsast drenaažiava. Plaaditav võre on saadaval ka erinevates mõõtudes nurgarennile.

terenn


TECEdrainline roostevabast terasest võred.
Tee selged disainivalikud
Roostevaba teras on material mida tavaliselt kasutatakse vannitoas: ehtne, püsiv ja edasikandev väärtus. Roostevabast terasest võred on saadaval eri disainides – ning kas poleerituna või matt harjatud pinnaga.

tereste

Lisa soovide nimekirja
DRAINPROFILE