DRAINPROFILE

Mitmekülgne, kena, puhas.

Drainprofile mõõdud on 800mm, 900mm, 1000mm, 1200mm, 1600mm(saadaval ainult harjatud terase viimistluses). Drainprofile trappi saab mõlemast otsast lõigata.

Drainprofile viimistlused on harjatud teras, poleeritud teras, harjatud punane kuld, poleeritud punane kuld, harjatud optiline kuld, poleeritud optiline kuld, harjatud must kroom, poleeritud must kroom ja must PVD. Eriviimistlused lähevad kokku hansgrohe/AXOR viimistlustega.

Das Duschprofil TECEdrainprofile ist als PVD-beschichtete Variante Red Gold in polierter (polished) und gebürsteter (brushed) Optik verfügbarDas TECEdrainprofile-Duschprofil ist als PVD-Variante in Gold Optic gebürstet (brushed) oder poliert (polished) erhältlich.Das TECEdrainprofile-Duschprofil ist als PVD-beschichtete Variante Black Chrome in gebürsteter (brushed) oder polierter (polished) Optik verfügbar.
Das TECEdrainprofile Duschprofil ist als Standard in Edelstahl gebürstet und glänzend erhältlich.TECE drainprofile shower channel 670821 800 mm, width 55mm, Stainless Steel brushed, black

 

Uus vabadus äravoolusüsteemides: TECEdrainprofile võimaldab duširuumi individuaalselt disainida ilma külgedel asuvaid plaaditükke silmas pidamata. Dušikanal võib pikkuse osas optimaalselt duširuumi integreerida. See lihtsustab ka paigaldust ja puhastamist – nutikad detailid tagavad maksimaalse hügieeni ja puhtuse minimaalse pingutusega.

TECEdrainprofile

Hea disain, vähe osi – palju võimalusi

Selleks, et oma laost ja tootevalikust head ülevaadet omada, oleme loonud TECEdrainprofile, mis on vaid mõne osaga lihtne ja modulaarne süsteemilahendus. See võimaldab teil vaid ühe dušikanali abil kiiresti ja kergelt paigaldada mitmeid variante: seinale, seina kõrvale või ruumi keskele.

TECEdrainprofile on seega täiuslik lahendus teile ning ka teie klientide nõudmistele.

TECEdrainprofile - das Duschprofil und seine Baugruppen

Kena disain – mitmekülgne kasutus.

TECEdrainprofile sobib täiuslikult modernse disainiga duširuumi. Seda dušiprofiili tõttu, mis harmoneerub peaaegu iga materjali, struktuuri ja värvivalikuga. Ka suurema pinnaga plaadid ja looduslikust kivist põrandad näevad eriti head välja, sest põrandat võib tänu seinale (või selle lähedale) paigaldatud TECEdrainprofile tõttu disainida ilma kallakuta lõigeteta ja plaadikildudeta.

Drainprofile - Ambiente
TECEdrainprofile on saadaval kvaliteetse poleeritud või harjatud roostevabast terasest pinnaga. Sõltuvalt individuaalsest maitsest ja vannitoa esteetikast võite klientidele pakkuda dušiprofiili, mis integreerub optimaalselt dušinurgaga ning püüab seal diskreetselt pilke.

TECEdrainprofile – kergelt paigaldatav

Dušiprofiil ei ole vaid visuaalselt kaunis. Ka paigaldamine on igal sammul üsna lihtne. Lisaks pakub TECEdrainprofile valiku praktilise lahendusi, mis võtavad arvesse struktuurilist taluvust.

 

Alates paigaldusest puhastamiseni – me oleme kõigele mõelnud.

Meie uut tüüpi dušiprofiilid on valmistatud poleeritud või harjatud terasest. Me pole rõhku pannud vaid atraktiivsele disainile, vaid ka kõigele, mis lihtsustab paigaldust, tihendamist ja hügieeni.

  1. TECEdrainprofile võimaldab probleemideta paigaldada dušiprofiiili seinaga tasapinnaliselt üle terve dušiala laiuse.
  2. TECEdrainprofile saab reguleerida erineva paksusega seintesse ja põrandatesse paigaldamiseks.
  3. Dušiprofiili saab detailideni reguleerida nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt (ka pärast äravoolu paigaldamist tasanduskihile).
  4. Tänu lükkamissüsteemile saab profiili katet eemaldada ilma tööriistadeta ning vaid käega lükates.