CleanLine

Hästi läbimõeldud pisima detailini.
Geberit CleanLine duši äravoolurennid

Avarad ja tasapinnalise põrandaga vannitoad on kasvav trend. Geberit töötas välja uued lihtsalt puhastatavad ning suurepärase välimusega duširennid, mida on sama kerge paigaldada kui tavalist põrandatrappi.

Väga kasutajasõbraliku Geberit CleanLine duširenni saab enne paigaldamist mõõtu lõigata vastavalt konkreetsele dušialale.

Geberit CleanLine duširennid on kõigist vaatepunktidest innovaatilised. Nende iga detail täidab trende loova sanitaartehnoloogia nõudeid – alustades madala trapi suurest äravooluhulgast ning end tõestanud paigaldus- ja tihendustehnoloogiast kuni duširenni funktsioneerimise ja kujuni.

Täiuslikud üleminekud
Et kasutada duširenne nii uusehitustel kui ka renoveerimisel, on saadaval kahes kõrguses paigalduskomplekte, põrandakonstruktsiooni kõrgustele alates 65 mm või alates 90 mm. Geberit on eelkõige keskendunud sellele, et duširenn oleks sama lihtsalt paigaldatav kui tavaline põrandatrapp.
Põrandaga samas tasapinnas asuva duširenni paigaldamine nõuab alati mitme erineva osapoole koostööd. Kõrvuti santehnikuga on siia kaasatud ka betoonivalaja ning plaatija. Nad kõik mõistavad uue Geberit duširenniga paigalduse üksikasju lennult.

Püsiv veetihedus
Suurim väljakutse – kindlustada püsiv veetihedus – on ületatav lihtsamalt kui kunagi varem, sest tihendmembraan on püsivalt tootesse pressitud juba tehases. Plaatija tööks on vaid selle ühendamine põranda veetõkkega. See säästab nii aja- kui närvikulu paigaldamisel ning viib lekkeriski miinimumi.

Erakordne disain
Geberit CleanLine duširenne saab paigutada vahetult seina äärde või dušiala keskele. Roostevabast terasest valmistatud duširenne on kolmes erinevas variandis ja pikkustes 0,9 ning 1,3 meetrit. Neid saab mõõtu lõigata paigalduse ajal, vastavalt konkreetsele dušialale.

Lihtne puhastada
Kui olete kunagi puhastanud harilikku duširenni, siis teate, kui palju mustust võib koguneda selle kaane alla. Uued Geberit CleanLine duširennid lahendavad selle probleemi mängeldes, sest puuduvad peidetud servad ning raskesti ligipääsetavad nurgad. Lühike veeneelu kate koos integreeritud kammsõelaga on lihtsalt eemaldatav ja hõlpsasti puhtaks loputatav vaid mõne hetkega.

Kasutajasõbralik
Geberit CleanLine rennide põhjalik puhastus käib ruttu.

Kammsõelaga kaas
Rennikaanel on kammsõel mis püüab tõhusalt kinni juuksed ja takistab äravoolutrapi ummistumist.

Paindlik paigutamine
Duširenni saab vajadusel paigutada vahetult seina äärde.

Geberit CleanLine paigaldamine: