monolithsuur

Monolith

Karakteriga inimestele.

Ja neile, kes naudivad häid asju

Soovite anda oma uuele vannitoale tugeva värske ilme? Geberit Monolith sanitaartehniliste moodulitega ei pea te järeleandmisi tegema. Sest tõeliselt hea disain loob jõulist muljet lisaks vormile ka oma funktsioonide, materjalide ja selle taga peituva tehnoloogiaga.

monolithw3

 

Rohkem paindlikkust.

Paljudes versioonides

Geberit Monolith sanitaartehnilised moodulid pakuvad enneolematuid võimalusi vannitoa kujundamisel. Näiteks on teil võimalus mooduleid kombineerida enamiku saadaolevate segistite ja keraamiliste sanitaarseadmetega. Peale selle saate valida eri värvi kõrge kvaliteediga turvaklaasist esipaneelide vahel. Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsana on see, et üldjuhul pole vaja teha mingeid ehitustehnilisi muudatusi. See on suur eelis nii uusehitiste kui ka renoveerimise puhul. Lühidalt: sanitaartehnilised moodulid on kuni viimase detailini läbi mõeldud ja need pakuvad palju enamat kui võiks esmapilgul eeldada.

 

monolithuu

 

Hiilgav.

Geberit Monolith Plus.

Geberit Monolith Plus sanitaartehniline moodul WC-pottide jaoks on tõeliselt mitmekülgne. Sisseehitatud lõhnaeemaldusfunktsioon, nutikas sensortehnoloogia ja erakordselt mugav loputusfunktsioon on ainult kolm selle paljudest fantastilistest funktsioonidest.

Joonis

Geberit Monolith paigaldamine: