Metris Select köögisegisti

Tootekood
14884000 kroom
14884800 harjatud teras

Uued köögisegistid: laske ennast voolul kaasa viia

Kaunid ja stiilsed köögiabilised – nüüd ka Select-nupuga

Hansgrohe esitleb ultramoodsaid köögisegisteid, mis on uue disainiga, suurema kasutusmugavusega ja jätavad Teile rohkem tegutsemisvabadust ning saate köögitoiminguid ka rohkem nautida. Vali kroomi või roostevaba terase värvi pinnakatete vahel – mis parasjagu paremini Teie pliidi, külmiku või valamuga harmoneerub. Kõik mudelid sobivad suurepäraselt kõigi modernsete neljakandilise vormiga köögivalamutega.
Vabadus nupuvajutuse kaugusel – Metris Select

Üks meie uuematest köögisegistitest kannab nime Metris Select. Selle segisti Select-nupp kontrollib veevoolu: vajutage üks kord – vesi hakkab jooksma, vajutage teist korda – panete vee kinni. See Hansgrohe kontseptsioon teeb köögis töötamise oluliselt lihtsamaks.

• Rohkem mugavust: jooksutoru eesosas paiknevale nupule saate isegi lihtsalt mööda minnes vajutada. Käed on asju täis või mustad? Vajutage lihtsalt käeselja või küünarnukiga nupule. See hoiab teie segisti laitmatult puhtana.
• Funktsionaalsuse kõrgeim tase: segistikang on kogu aeg lahti, eelseadistatud temperatuur ja veehulk jäävad kogu aeg samaks. Vee sulgemist ja avamist kontrollite ainult Select-nupu abil. Kangi abil saate aga veehulka või temperatuuri mistahes ajal reguleerida.
• Hea keskkonnale: säästad loodust, kuna ei pea korduvalt vett kinni ja lahti keerama. Select-tehnoloogia on puhtalt mehaaniline, see ei vaja elektrit ega mingeid muid eriseadmeid.