Geberit ONE

FUNKTSIONAALNE DISAIN PAREMAKS ELUKVALITEEDIKS

Geberit ONE pakub laia valikut võimalusi vannitubade disainimiseks, mis avaldavad muljet nii esteetiliselt kui ka funktsionaalselt. Erineva disainiga valamud, vannitoamööbel ja peegelkapid on omavahel ideaalselt koordineeritud ning neid saab kombineerida vastavalt teie individuaalsetele vajadustele.

 

ROHKEM PUHTUST, RUUMI JA PAINDLIKKUST KOGU VANNITOAS

Rohkem ruumi, puhtust ja paindlikkust vannitoas tänu Geberit ONE'i toodetele

GEBERIT ONE’I VALAMUALA

Geberit ONE'i valamuala

Geberit ONE’i vannitoasari ühendab sanitaartehnikaalased teadmised ja mitmekülgsed disainioskused, et pakkuda teedrajavat ja terviklikku lahendust teie individuaalselt kujundatud pesemiskohale ja kogu vannitoale. Geberit ONE toob esile terve hulga ilmselgeid ja varjatud eeliseid, kõik nutikalt süsteemi sisse kombineeritud. Need tagavad vannitoas suurema puhtuse, ruumikuse ja paindlikkuse.

Geberit ONE’i tooted on saadaval klassikalises 48 cm versioonis.

GEBERIT ONE’I MITMEKÜLGSED VALAMUDUUENDUSLIKU ÄRAVOOLUGA

Horisontaalse äravooluga Geberit ONE’i valamud ühendavad endas kõrgeimad disainistandardid ja erakordse funktsionaalsuse.

Horisontaalne valamu äravool on kohandatud valamute konstruktsioonile ja paigutatud nutikalt valamu tagumisse serva. Selle uuenduslik tehnoloogia loob valamukapi sahtlite jaoks rohkem ruumi. Taha liigutamisel ei puutu see kokku veejoaga, mis omakorda väldib pritsmete tagasivoolu äravoolutorust. Tekib märkimisväärselt vähem vett ja lubjajääke ning väheneb puhastuskoormus. Magnetklamber hoiab kaant ideaalses asendis. Selle saab eemaldada ühe liigutusega, et puhastada selle külge kinnitatud karvapüüdurit.

VALAMUTE VALIKKLASSIKALISE ÄRAVOOLUGA

Geberit ONE’i klassikalise äravooluga valamud viivad järeleproovitud kontseptsioonid täiesti uuele tasemele.

Geberit ONE pakub kolme erinevat vertikaalse äravooluga valamute varianti: erineva laiusega standardmudelid ja mööbelvalamud ning kandilise või ümmarguse disainivariandiga pinnapealsed valamud. Äravoolutorul on elegantne keraamiline kate koos integreeritud karvapüüduriga. Kõik mudelid on varustatud ruumisäästliku äravoolusüsteemiga, mis kõrvaldab vajaduse tavapärase sifooniväljalõike järele valamukapis. See loob lisaruumi näiteks valamukapi ülemisse hoiuruumi.

VANNITOAMÖÖBEL: KOHANDA OMA RUUM

PAINDLIKKUS AINULAADSETE VALAMUALADE KUJUNDAMISEKS

Valige endale meelepärane valamu, pesukapid, külgkapid ja valamuplaadid, et luua oma elustiili jaoks ideaalne valamuala. Planeerige nii suur hoiuruum kui vaja. Võtke oma vannitoa paigutusest maksimum ja looge endale meelepärane välimus. Täiuslikult koordineeritud komponente saab kombineerida mitmel viisil, et luua funktsionaalse ja esteetilise ühtsuse tunne.

GEBERITONE’I VANNITOAMÖÖBLI VÄRVID JA PINNAD

VANNITOAMÖÖBLI VALIK

Valamukapid on saadaval järgmistes suurustes ja värvides: 60 cm, 75 cm, 90 cm, 105 cm, 120 cm, 135 cm

  • valge kõrgläikekattega
  • valge mattkattega
  • liivhall kõrgläikega
  • halli- ja beežiseguse mattkattega
  • laavavärvi mattkattega
  • matt must
  • tammepuu tekstuuriga melamiin
  • hikkoripuu tekstuuriga melamiin

Need värvid on saadaval ka Geberit ONE’i vannitoasarja kõrgete kappide, külgkappide ja küljeelementide jaoks.

Värv: valge kõrgläikekattega, valge mattkattega, liivahall kõrgläikekattega, hall mattkattega, laavavärvi mattkattega, mattmust, tammepuu tekstuuriga melamiin, pekani-hikkoripuu tekstuuriga melamiin, kreeka pähkli ehtsa puidu spoon (ainult õhukeste valamutega sobivatele valamukappidele)

VALAMUPLAADID

Valamuplaadid on saadaval järgmistes suurustes ja värvides: 60 cm, 75 cm, 90 cm, 105 cm, 120 cm, 135 cm

Värv: valge kõrgläikekattega, valge mattkattega, liivahall kõrgläikekattega, halli- ja beežiseguse mattkattega, laavavärvi mattkattega, tammepuu tekstuuriga melamiin, pekani-hikkoripuu tekstuuriga melamiin, valge marmori välimus ja musta marmori välimus (saadaval ainult 120 cm suuruses)

TÄIUSLIKKUS KUNI VÄIKSEIMATE DETAILIDENI

Organiseerimissüsteemiga sahtel

Sahtlikontseptsiooni väljatöötamisel pööras Geberit suurt tähelepanu detailidele. Tulemus on muljetavaldav – kvaliteetsed, kerged, ilma soonte või mahukate tugedeta sahtlid, mis suurendavad vaba hoiuruumi. Veelgi enam, valamusifooni jaoks ei ole enam süvendeid vaja. Sahtli keskosa on seega sügavam ja tekitab suurema hoiuruumi. Lisada saab ka integreeritud valgusribasid, mis valgustavad sahtleid paremini ja loovad tänapäevase välimuse. Valida saab ka kvaliteetse modulaarse organiseerimissüsteemi, mis hoiab sahtlid kadestamisväärses korras.

GEBERIT ONE’I PEEGELKAPP

Geberit ONE ComfortLighti „töövalgus”
Geberit ONE ComfortLight „küünlavalgus”

TÄIELIKULT SEINA SISSE INTEGREERITUD

Uus Geberit ONE’i peegelkapp on saadaval viies erinevas suuruses, mis paigaldatakse integreerituna seinasisese või pinnapealse variandina, anodeeritud alumiiniumist või valget värvi, täielikult peeglitega kaetud või valgustatud nišiga. Ent uue Geberit ONE’i peegelkapi eriliseks ja tõeliselt ainulaadseks uuenduseks peetakse integreeritud valgustuskontseptsiooni. ComfortLight on loodud erinevate valgusallikatega, et pakkuda mitte ainult autentset peegelpilti ilma varjudeta, vaid valgustada ka kogu vannituba.

Veelgi enam, sujuvalt hämardatav automaatne valgustuse juhtimine on ühtaegu nii intuitiivne kui ka väga lihtsalt kasutatav – eredam valgus on automaatselt külmem ja hämaram valgus soojem. Valgustuskontseptsiooni iseloomustavad ka neli eristuvat valgustusrežiimi – orienteerumisvalgus ööseks, küünlavalgus lõõgastumiseks, standardvalgus igapäevaseks kasutamiseks ja töövalgus, kui soovite olla kindel, et näete kõiki detaile ja karvu.